Hlavní navigace

Přechod na měsíčního plátce DPH

  • (neregistrovaný) 90.179.158.---

    15. 7. 2015 12:28

    Dobrý den, prosím o radu.
    Jsme kvartální plátce DPH. Za rok 2014 jsme měli obrat cca 9 500 tis. Kč. Ke dni 31.5.15 byl obrat za posledních 12 měsíců, tj. 6/14-5/15 celkem 10 500 tis. Kč. Stáváme se tudíž měsíčním plátcem DPH nebo platí ten obrat za celý kalendářní rok 2014?
    Děkuji předem za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 7. 2015 12:44

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.96.---

      Re: Přechod na měsíčního plátce DPH
      ZDPH § 99
      ZDPH § 99a

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).