Hlavní navigace

Prodej pozemku

  • (neregistrovaný) 188.120.222.---

    15. 7. 2015 21:01

    Dobrý den, chápu dopře zákon, když s.r.o. koupilo pozemek za 4 miliony a prodává ho za 2,5 mil, pak z účtu 541 bude daňově uznatelných celý 4 miliony?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 7. 2015 6:20

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: prodej pozemku
      ano, ale pozor ještě na §23 odst. 7 ZDP (obvyklé ceny)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).