Hlavní navigace

Mzdy

  • (neregistrovaný) 90.176.191.---

    20. 7. 2015 10:10

    Dobrý den, prosím o pomoc.

    Doslechla jsem se, že je možné jako zaměstnavatel vytvořit prac.místo "chráněnou dílnu" pro zaměstnance s invalidním důchodem. A je možné na toto místo čerpat příspěvek na pracovním úřadě.

    Prosím o přiblížení, za jakých podmínek tuto dílnu mohu vytvořit ???

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 7. 2015 10:39

      daf (neregistrovaný) 90.176.191.---

      Re: mzdy
      Děkuji. Koukala jsem § 75, ale moc z toho moudrá nejsem. Prosím přibližte mi nějaké informace. Děkuji.

    • 20. 7. 2015 10:56

      xJ (neregistrovaný) 46.167.230.---

      Re: mzdy
      Přesné informace vám řeknou na ÚP.

      http://portal.mpsv.cz/sz/zamest/dotace/apz

      http://www.businessinfo.cz/cs/clanky/prispevek-na-zrizeni-chraneneho-pracovniho-mista-a-na-castecnou-uhradu-provoznich-nakladu-8504.html

      http://portal.mpsv.cz/upcr/aktuality/2014/2014_12_11_dopis_ozz.pdf

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).