Hlavní navigace

Opravný DD na vrácené zboží

  • (neregistrovaný) 82.119.252.---

    23. 7. 2015 19:35

    dobrý den, můžete mi poradit? nakupujeme zboží, které čas od času vrátíme a nyní, protože očekávám v následujícím čtvrtletí větší platbu DPH si nakoupené zboží v II.čtvrtletí ponechám z hlediska odpočtu DPH až na třetí čtvrtletí, jak je to ale s těmi opravnými doklady, které se váží k těmto dokladům? mám si je také nechat na další období, nebo musím zařadit do DPH v období kdy přišly, bez ohledu na to, ve kterém období je původní nákup? snad jsem se do toho moc nezamotala. Děkuji Reník

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 7. 2015 6:25

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Opravný DD na vrácené zboží
      správně do období, kdy jste se dozvěděli o tom, že bude oprava provedena (§74 odst. 1 ZDPH) a vy už asi teď víte, co bude vracet

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).