prosím zkušené o další názory, děkuji
Děkuji, tyto instrukce znám. Ptala jsem se kvůli názorům, že nepodepsaná závěrka není kompletní, resp. že samotné odeslání dokumentů bez podpisu - byť datovou schránkou - není dostačující a že ani oskenované podpisy na dokumentech nejsou v pořádku :-(.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
24. 7. 2015 9:32
Dobrý den, pročetla jsem zde historii a dočetla se, že vlastně jediný správný způsob zveřejnění závěrky je zaslání s elektronickým podpisem.
Dosud jsem zasílala soubor s oskenovanými podepsanými dokumenty datovou schránkou.
Ale protože vím, že jednatel už stejně má elektronický podpis, tak bych toho využila. Jak se to přesně provede? Každý jednotlivý dokument (rozvaha, výkaz zisku a ztráty, příloha,... ) se elektronicky podepíše? Nebo se vše opět oskenuje do jednoho souboru a elektronicky podepíše celý soubor?
Omlouvám se za blbý dotaz, ale nevím přesně, jak el.podpis funguje.
Děkuji za radu.