Hlavní navigace

Dokládání dokumentů ÚP

• (neregistrovaný) 164.215.115.---

28. 7. 2015 12:20

Dobrý den,

chtěla bych poprosit o radu, nemůžu nikde dohledat žádnou kloudnou odpověď.
    Máme zaměstnance, kterým řádně při ukončení pracovního poměru vydáme všechny dokumenty (ukončení, ZL, pravděpodobný výdělek,...) a oni nejsou schopni tyto dokumenty předložit na ÚP. Jsou akorát schopni se zaevidovat.
    ÚP práce poté urguje nás jako zaměstnavatele, ať jim dokumenty dodáme. Je někde v zákoně zmínka o tom, co všechno je zaměstnavatel povinný dodat ÚP?

Děkuji za odpověď

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 7. 2015 12:31

jasná. (neregistrovaný) 91.139.11.---

Re: Dokládání dokumentů ÚP
      Potvrzení pro ÚP v den ukončení PP nedávám. Až se zajdou zaevidovat na ÚP, tak tam dostanou tiskopis, který mi donesou a teprve tehdy jej vypíšu a domluvím se na dni, kdy si jej příjdou osobně vyzvednout. Převzetí si nechám podepsat.

• 28. 7. 2015 13:46

Janka 2525 (neregistrovaný) 164.215.115.---

To chápu, ale mě jde o to, že po nás chtějí i ukončení a zápočtový list. To má přece povinnost dodat uchazeč, který se jde zaevidovat na ÚP. Proto chci vědět, jestli je někde napsáno v zákoně, že tuto povinnost (dělat blbce) máme.

• 28. 7. 2015 16:19

EvaCe

já si nechávám veškerá předávaná potvrzení od zaměstnance na kopii podepsat, že je převzal - zatím nikdo nepřišel že by něco neměl - a ani z úřadů nevolají

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).