Hlavní navigace

Prodej dle §90 zákona o DPH ?

  • (neregistrovaný) 86.49.147.---

    6. 8. 2015 8:08

    Dobrý den, pořídil jsem si mobilní telefon a na paragoně je uvedeno, že prodej je dle § 90 zákona o DPH.Co to prosím znamená? děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 8. 2015 8:59

      Maxx (neregistrovaný) 213.155.230.---

      Re: Prodej dle §90 zákona o DPH ?
      Znamená to, že telefon je již použitý, prodejce odvedl DPH pouze z jeho přirážky, Vy si DPH nemůžete nárokovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).