Hlavní navigace

Montážní práce v SK

  • (neregistrovaný) 88.100.9.---

    10. 8. 2015 14:03

    Jak to prosím bude, když slovenská firma, plátci DPH, si najali nás, plátce DPH v ČR na montážní práce na SK? Jedná se o náš výrobek včetně služby, kterou provedeme na SK. Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 8. 2015 14:11

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Montážní práce v SK
      dodáváte výrobek s montáží do SR nebo už jen montáž?

    • 10. 8. 2015 18:09

      alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

      Re: Montážní práce v SK
      pokud jde od dodání zboží s montáží, tak místo plnění je dle §7 odst. 3 ZDPH v SR
      faktura bez DPH, ř. 26 přiznání, žádné souhrnné hlášení

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).