Hlavní navigace

Pokrač. odpisy majetku - pro p. "."

  • (neregistrovaný) 80.188.133.---

    11. 8. 2015 13:49

    Ještě jedna věc - nejedná se o spojené osoby?
    >ZDP § 23 / 7
    Nevím, jestli to dobře chápu... Firma A jsou 2 jednatelé a 3 společ.2 ze 3 společ.jsou jednatelé.a Firma B jsou 2 jednatelé jako ve spol.A a jeden ze společ.je jako společ.ve firmě A.Nevím jestli je to srozumitelné, ale asi to jsou spojené os. že?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 8. 2015 13:54

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.96.---

      Re: pokrač. odpisy majetku - pro p. "."
      Takže obě firmy mají stejné jednatele?

    • 11. 8. 2015 13:58

      kaba (neregistrovaný) 80.188.133.---

      Re: pokrač. odpisy majetku - pro p. "."
      >>Ještě jedna věc - nejedná se o spojené osoby?
      >>>ZDP § 23 / 7
      >>Nevím, jestli to dobře chápu... Firma A jsou 2
      >>jednatelé a 3 společ.2 ze 3 společ.jsou jednatelé.a
      >>Firma B
      >>jsou 2 jednatelé jako ve spol.A a jeden ze společ.je
      >>jako společ.ve firmě A.Nevím jestli je to
      >>srozumitelné,
      >>ale asi to jsou spojené os. že?
      >
      >Takže obě firmy mají stejné jednatele? ANO

    • 11. 8. 2015 14:04

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.96.---

      Re: pokrač.odpisy majetku-propoj.osoby
      Doporučuji další konzultaci k této problematice - nejlépe u daňového poradce. Sama bych to viděla na "dodanění" výpůjčky podle § 23/7

    • 11. 8. 2015 14:12

      kaba (neregistrovaný) 80.188.133.---

      Re: pokrač.odpisy majetku-propoj.osoby
      >>>>Ještě jedna věc - nejedná se o spojené osoby?
      >>>>>ZDP § 23 / 7
      >>>>Nevím, jestli to dobře chápu... Firma A jsou 2
      >>>>jednatelé a 3 společ.2 ze 3 společ.jsou jednatelé.a
      >>>>Firma B
      >>>>jsou 2 jednatelé jako ve spol.A a jeden ze společ.je
      >>>>jako společ.ve firmě A.Nevím jestli je to
      >>>>srozumitelné,
      >>>>ale asi to jsou spojené os. že?
      >>>
      >>>Takže obě firmy mají stejné jednatele? ANO
      >
      >Doporučuji další konzultaci k této problematice -
      >nejlépe u daňového poradce. Sama bych to viděla na
      >"dodanění" výpůjčky podle § 23/7
      >Daňového poradce mám v plánu-už mi z toho jde hlava kolem :-(
      >
      >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).