Hlavní navigace

Prostoje - bez DPH?

  • (neregistrovaný) 90.182.132.---

    11. 8. 2015 15:59

    Dobrý den, mám na stole fakturu - prostoje způsobené zpožděnou dodávkou zboží - fa je s 21% DPH. Myslím si, že by měla být bez DPH - prostoje podle mě nejsou zdanitelné plnění, je to něco jako pokuta. Mohl by mi prosím někdo zareagovat? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 8. 2015 16:11

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 83.208.106.---

      Re: prostoje - bez DPH?
      S ohledem na § 2 ZDPH mám stejný názor.

      Teoreticky by se mohlo jednat o § 14/1/d ZDPH, pokud by to bylo nějak upraveno smluvně.

      Hezký tropický den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).