Hlavní navigace

DPČ Fiktivní rozvržení doby ještě jednou

  • (neregistrovaný) 46.135.57.---

    2. 9. 2015 11:33

    Dobrý den,prosím ještě o radu.Už jsem se dříve ptala zda uvádět přímo do dohody toto rozvržení.Uvádět ano,ale jak to prosím mám přesně napsat? Přímo se napíše text - fiktivní rozvržení týdenní pracovní doby a napíše se jak bude rozvrženo,nebo se nesmí použít slovo fiktivní? V tom případě prosím jak to sepisujete?Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 9. 2015 11:35

      Kara (neregistrovaný) 95.82.152.---

      Re: DPČ Fiktivní rozvržení doby ještě je
      Já bych do DPČ rozvržení vůbec neuváděla.

    • 2. 9. 2015 11:36

      Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

      Re: DPČ Fiktivní rozvržení doby ještě je
      Napsala bych "rozvržení pracovní doby pro účely případného proplácení náhrady za nemoc".

    • 2. 9. 2015 12:02

      Michaela S. (neregistrovaný) 92.61.80.---

      Re: DPČ Fiktivní rozvržení doby ještě je
      Máme na druhé straně dohody o pracovní činnosti toto:
      "Zaměstnavatel stanovuje pro účely poskytování náhrady odměny z dohody o práci konané mimo pracovní poměr při dočasné pracovní neschopnosti (karanténě) v souladu s § 194 zákoníku práce toto rozvržení týdenní pracovní doby do směn:...."

    • 2. 9. 2015 12:42

      jana8 (neregistrovaný) 46.135.57.---

      Re: DPČ Fiktivní rozvržení doby ještě je
      Děkuji.A prosím ještě. Ovlivní něco když se píše např směna "pondělí 6 hodin",nebo raději psát pondělí od 8hod do 14hod.Asi hloupá otázka,omlouvám se,ale jsem samouk a nikdy jsem nic takového nepsala.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).