Hlavní navigace

Hlášení změny sídla na OSSZ

• (neregistrovaný) 88.103.228.---

18. 9. 2015 12:18

Dobrý den,
    Prosím o radu. Jak nahlásit na OSSZ změnu sídla společnosti?? Na stránkách píšou, že se dá stáhnout jejich formulář, kde se změna provede a pošle,ale nikde jsem nic nenašla. Máte někdo s tím zkušenosti?? Nebo přímo stáhlý formulář??

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

• 28. 9. 2015 18:58

Alena H. (neregistrovaný) 83.208.116.---

Re: Hlášení změny sídla na OSSZ
      Dobrý den, změny se hlásí na formuláři "Přihláška do registru zaměstnavatelů" - viz 4. odstavec v Poučení na 2. straně. Odkaz na formulář:

http://www.cssz.cz/NR/rdonlyres/77FEB716-780D-41DD-906E-9967B31DD7DC/0/PReZam_v4.pdf

Ale najít to na těch stránkách není jednoduché, našla jsem to až přes google :-) Upřímně, než bych se s tím v práci hledala, raději bych zavolala naší referentce na OSSZ, aby mi poradila (teď jsem doma a nudím se, protože jsem nemocná :-). Nevím, pod kterou OSSZ spadáte, my pod Praha-východ a všechny referentky jsou vstřícné a když potřebuji, vždy mi poradí.

• 8. 1. 2019 13:34

Kláruše (neregistrovaný)

Re: Hlášení změny sídla na OSSZ
      Aktuální informace - měnili jsme sídlo v rámci Prahy - použila jsem původně formulář na přihlášení zaměstnavatele a uvedla tam změnu sídla společnosti, ale dnes paní z ossz volala, že stačí pouze volný dopis zaslaný datovkou. Takže formulář už nepoužívejte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).