Re: OT: Metoda vedení účetnictví
Dobrý den,
pro mne by bylo docela zajímavé být u vývoje účetního programu a současně ho testovat na vlastních datech. Když víte, co má nakonec z PC vyjít, tak je to bezva. Když ovšem nevíte, jak to má být, a spoléháte se poze na SW, tak to vidím jako velký problém.
Jako externí účetní několika firem se občas setkám se zajímavými aplikacemi, které si vyvinul podnikatel jako vlastní pomocný nástroj při svém podnikání. Jak podnikatel roste, tak buď svůj program opouští, nebo ho zdokonaluje. Viděla jsem i jeden moc pěkný vlastní skladový program- není ovšem na prodej, protože "vývojář-amatér" prostě vyvíjí do šuplíku.
Z mé strany máte určitě podporu.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
Firmy musí řešit zmatek v hlášení zaměstnanců. Chyba v systému poslala špatná data
Chytila páječku za pálivý konec, přesto se nevzdala. Dnes tvoří unikáty z cínu i skla
6. 11. 2015 10:02
Dobrý den,
je nutné vést účetnictví obchodní společnosti v licencovaném účetním programu?