Hlavní navigace

Money S3 - seřazení dokladů

• (neregistrovaný) 90.179.26.---

11. 11. 2015 13:59

Dobrý den,
    můžete mi prosím někdo poradit, jak změnit pořadí:
    v pokladních dokladech se mi řadí doklady podle abecedy /něco jsem někde asi zmáčkla/, potřebovala bych to změnit, aby se mi řadily zase podle data pořízení, ostatní doklady se mi řadí - vždy poslední pořízený doklad mám na konci.

Moc děkuji za radu.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 11. 2015 14:59

mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

Re: Money S3 - seřazení dokladů
      v MS3 je to hrozně jednoduché:
      - v tom sloupci, podle kterého to chcete seřadit kliknete nahoře na liště na okýnko s popiskou sloupce, např. chcete seřadit podle data, tak ve sloupci datum kliknete myší na okýnko s nápisem datum

• 11. 11. 2015 15:50

E. (neregistrovaný) 90.179.26.---

moc díky za radu, to mne nenapadlo.
      Jen ještě jeden dotaz, pokud chci vyhledat nějaký doklad - buď podle textu /např. parkovné/ nebo podle firmy, stačí to vypsat nahoru do kolonky "zadat hledaný text"?? a vyhodí mi to doklady dle textu nebo dle firmy všude, kde je uvedeno, tzn. faktury, pokladna apod.?
      Filtrům totiž moc nerozumím.
      Děkuji za Váš čas.

• 11. 11. 2015 16:05

mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

pokud chcete něco jen vyhledat tak, aby s Vám to zobrazilo na stránce mezi jinými doklady, je to jednoduché, pokud opravdu potřebujete vyeliminovat jenom některé doklady tak, abyste na obrazovce neviděla nic dalšího, je to trochu složitější.

U té jednoduché varianty se to dělá tak, že opět kliknete 2x ( jako v minulém případě pro setřídění) do toho horního okýnka s popiskou okýnko se šedě podbarví a pak už můžete začít psát požadovaný text na klávesnici a doklady s tím textem se objeví zhruba ve středu plochy. Toto se ovšem dá dělat jen u sloupců, které mají v záhlaví v levém rohu trojúhelníček

• 11. 11. 2015 16:38

E. (neregistrovaný) 90.179.26.---

Děkuji, vyzkouším to.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).