Hlavní navigace

Sazba DPH v PDP

  • (neregistrovaný) 88.146.208.---

    26. 11. 2015 14:54

    stavebni firma (PO platce DPH) fakturuje v rezimu PDP za stavebni práce vcetne dopravy jiné stavebni firme (FO platce DPH) v jaka bude sazba DPH, kterou ma vyčíslit druha firma?
    21%?

    dekuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 11. 2015 15:02

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: sazba DPH v PDP
      To musí vědět ta druhá firma - co vlastně "staví". Snížená sazba DPH na stavby je v §48, 49. POkud se "nevejde" do uvedených §, tak to bude 21%.

      Sazba DPH není povinný údaj na faktuře v RPDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).