Hlavní navigace

OT: KH a jiné

• (neregistrovaný) 90.179.30.---

30. 12. 2015 23:47

Kontrolní hlášení - jsem nasra .... - překvapená, že tenhle nedodělanec naši zákonodárci ve spojení s naší finanční správou zvládli tak ÚŽASNĚ "připravit" a pustit mezi nás. Jsem účetní, svoji práci dělám 25 let a skoro stejnou dobu jsem mámou. Hlava mi neumí pobrat, jak je možné, že tenhle paskvil uměl stát připravit během ani ne 2 let, ale na druhé straně není schopen nějakým způsobem za XXX let propojit naše zdravotnictví tak, aby fungovalo podobným způsobem jako náš budoucí CML?, Aspoň mezi lékaři tak, aby jeden doktor věděl, co pacientovi dělal druhý... Je to na dlouhé psaní, ale pokud se Vám dítě ztrácí před očima a každý doktor si řeší jen to "své" a neumí se podívat, co se u něj děje jinde (co má za problémy u jiného doktora) a není schopen si to spojit, tak to je beznaděj. Proč nemůžou po tolika letech a vynaložených státních penězích - z našich daní - fungovat zdravotní knížky????? CML údajně umí zajistit všechna naše data proti zneužití, proč to nejde jinde??? Je mi to jasné - v první řadě jsou peníze, které Babistát dostane. Do zdravotnictví je musí holt nasypat.... Je mi z toho zle. Asi mi hodně z Vás napíše, že stačí nosit sebou k lékaři tištěné zdravotní zprávy... Věřte mi - nestačí. A nestačí ani změnit lékaře. Je to jeden velký hnus .......... Ale doufám, že až stát vybere na pokutách z KH majlant, tak se třeba i to IT ve zdravotnictví posune jinam. Akorát se obávám, že budu "sponzorem" proti své vůli. Už teď dávám, co můžu. Z KH mám další důvod nespat, resp. ne z KH, ale z toho nastavení - termíny, pokuty .... Tak jsem se depresivně vypsala a věřím, že to nějak v tom příštím roce všichni zvládnem :-(

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).