Hlavní navigace

Komora DP navrhuje test.období pro KH

• 78.45.70.---

7. 1. 2016 14:12

Komora daňových poradců navrhuje testovací období pro kontrolní hlášení a využití institutu prominutí daně nebo příslušenství daně. Článek můžete nalézt na webu komory na odkazu:
    https://www.kdpcr.cz/informace/komora-navrhuje-testovaci-obdobi-pro-podavani-kontrolnich-hlaseni-a-vyuziti-institutu-prominuti-dane-nebo

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 1. 2016 22:19

Milan 68 (neregistrovaný) 185.61.86.---

Re: Komora DP navrhuje test.období pro K
      Dobrý večer paní Evo,
      moc si této snahy Komory DP cením, nicméně tento "drobný protest" přišel pár minut po dvanácté. Stejně tak jako snaha opozice a opožděná stížnost k ÚS. Mám ale několik zajimavých poznatků z dnešního dne.
      Není to sice úplně k věci, ale... Probíhá mi u klientů kontrola na místním FÚ, DzPPO,DzPFO,SD a DPH za r.2014. Dámy z kontrolního, zatím, mimochodem velicé milé, nemají o KH zatím ani páru. Školení prý koncem ledna a nařízení z kanceláře od AB - jedno stíhá druhé a když jsem je tak chvilku poslouchal, je to hloupé, ale bylo mi jich pomalu líto. Pokud se mělo něco ve věci KH udělat a upravit, tak někdy v půlce minulého roku. Teď to bohužel platí. Další úžasný příklad - dotaz u správce daně na podávání žádosti o poukázání daňového bonusu od 1.1.16. Když máš DS podávej přes DS. Jestli existuje možnost podat tuto žádost na tiskopise nebo přes EPO s podpisem mi paní už nedokázala odpovědět-ptal jsem se na jak na FO i PO. Shrnutí, dámy se vyškolí a v březnu nebo dubnu nás properou. Další dobá zpráva - nebudou to stíhat, je jich málo. A jestli jsem dobře pochopil mají i ohledně nesrovnalostí v KH dojíždět do firmy A a B na šetření, což je celá republika. Přeji všem pevné nervy, psychickou pohodu a ono se to možná časem zničí samo. Jdu se školit. Hodně zdaru všem. Milan 68

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).