Hlavní navigace

Práce za dobu na mateřské

  • (neregistrovaný) 37.48.46.---

    18. 1. 2016 8:57

    Prosím o radu, zaměstnankyně nastoupila na nemocenskou z nichž jde na mateřskou, můžeme sepsat smlouvu s novou zaměstnankyní v trvání za dobu mateřské a následné rodičovské dané zaměstnankyně, když bude doma déle než 3roky? Postupuje se podle jiného paragrafu jak §39, kdy nelze na dobu určitou déle jak 3roky? děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).