Hlavní navigace

Účtování prodeje aut

  • (neregistrovaný) 37.188.139.---

    19. 1. 2016 0:07

    Jak se prosím účtuje, když firma nakoupí auta pro účel prodeje s tím, že ho třeba může nějak upravit (např. pro závody). Účtování způsobem B.
    Účtuje se to jako klasické zboží? Není tam nějaká "zrada" z pohledu DPH?
    Děkuji moc :)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 1. 2016 7:44

      Maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

      Re: Účtování prodeje aut
      účtuje jako o zboží
      v DPH může být výhodné (někdy) použít §90 ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).