Hlavní navigace

Silniční daň

  • (neregistrovaný) 90.181.110.---

    21. 1. 2016 10:04

    Prosím od kdy máme jako s.r.o. povinnost zaplatit za vozidlo silniční daň ? Vozidlo koupené 11.12.2015 zapsané v TP 21.12.2015 koupené od akciové společnosti. Pročítám §8 /2 a zde chápu správně , že původnímu majiteli zaniká povinnost v 11/2015 a naše firma by již měla silniční daň zaplatit za 12/2015?? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).