Hlavní navigace

Pohoda-sw nadstavba-partneri,schuzky...

• (neregistrovaný) 62.44.7.---

21. 1. 2016 11:14

Dobrý den,

vy kdo používáte Pohodu, máte k ní dokoupený nějaký sw evidující kontakty na všechny obchodní partnery, něco kam se dají zapsat jednotlivé schůzky, zakázky, každý kontakt a jeho výsledek atd?
    Našel jsem přídavný modul JAZZMAN CRM, který by asi splnil vše co očekáváme, ale netuším jestli existuje něco lepšího, případně jestli Pohoda sama tohle nezvládne - neúčtuji v ní a naše účetní tohle neví.
    Jsme obchodní firma ve stavebnictví, máme obchodníky, kteří kontaktují zákazníky, každý kontakt potřebujeme podchytit a připsat poznámku co se řešilo a s jakým výsledkem, pak máme techniky, kteří případnou zakázku realizují, ti do databáze přistupují také a dopisují další údaje o tom, jak zakázka probíhá/proběhla, následně jestli byla reklamace a pokud ano tak proč atd...

Máme databázový sw, kde je tohle evidováno, ale není to propojeno (a nelze) s Pohodou, takže některé věci musíme zadávat 2x, přikoupení sw spojeného s Pohodou by zrychlilo a zefektivnilo naši práci.

Děkuji za vaše zkušenosti.

Marek Novák

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 1. 2016 11:47

Lenka28 (neregistrovaný) 2a00:1028:96d5:----:----:----:----:----

Re: Pohoda-sw nadstavba-partneri,schuzky
      Pohoda má v sobě třeba Sekci Zákázky - kde můžete sledovat a vést určitou zakázku a vše propojit, dále adresář - můžete zadat veškeré kontakty a poznámky a dále Úkoly - zde si zadáte úkol, čas, osobu a připomenutí. Nevím, zda je to pro vás dostačující, chtělo by to mrknut se na to a vyzkoušet. Mně to pro moje potřeby stačí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).