Hlavní navigace

Pohoda-sw nadstavba-partneri,schuzky...

 • (neregistrovaný) 62.44.7.---

  21. 1. 2016 11:14

  Dobrý den,

  vy kdo používáte Pohodu, máte k ní dokoupený nějaký sw evidující kontakty na všechny obchodní partnery, něco kam se dají zapsat jednotlivé schůzky, zakázky, každý kontakt a jeho výsledek atd?
  Našel jsem přídavný modul JAZZMAN CRM, který by asi splnil vše co očekáváme, ale netuším jestli existuje něco lepšího, případně jestli Pohoda sama tohle nezvládne - neúčtuji v ní a naše účetní tohle neví.
  Jsme obchodní firma ve stavebnictví, máme obchodníky, kteří kontaktují zákazníky, každý kontakt potřebujeme podchytit a připsat poznámku co se řešilo a s jakým výsledkem, pak máme techniky, kteří případnou zakázku realizují, ti do databáze přistupují také a dopisují další údaje o tom, jak zakázka probíhá/proběhla, následně jestli byla reklamace a pokud ano tak proč atd...

  Máme databázový sw, kde je tohle evidováno, ale není to propojeno (a nelze) s Pohodou, takže některé věci musíme zadávat 2x, přikoupení sw spojeného s Pohodou by zrychlilo a zefektivnilo naši práci.

  Děkuji za vaše zkušenosti.

  Marek Novák

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 1. 2016 11:47

   Lenka28 (neregistrovaný) 2a00:1028:96d5:----:----:----:----:----

   Re: Pohoda-sw nadstavba-partneri,schuzky
   Pohoda má v sobě třeba Sekci Zákázky - kde můžete sledovat a vést určitou zakázku a vše propojit, dále adresář - můžete zadat veškeré kontakty a poznámky a dále Úkoly - zde si zadáte úkol, čas, osobu a připomenutí. Nevím, zda je to pro vás dostačující, chtělo by to mrknut se na to a vyzkoušet. Mně to pro moje potřeby stačí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).