Hlavní navigace

Nákup vozu bez DPH - prodej

  • (neregistrovaný) 79.98.74.---

    21. 1. 2016 12:28

    Dobrý den,
    když jsem nakoupil auto bez DPH (50 tis.) a teď ho prodávám po 9-ti měsících, musím ho prodat s DPH (70 tis.)? Jsem plátce DPH
    Děkuji Jarda

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 1. 2016 12:53

      allli

      Re: Nákup vozu bez DPH - prodej
      bez DPH, osvobozené plnění bez nároku na odpočet DPH dle §62 ZDPH, ř. 50, příp. ř. 51

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).