Hlavní navigace

Prodej bytu-daň

  • (neregistrovaný) 83.208.61.---

    21. 1. 2016 22:50

    prosím radu - jak zdanit příjem z prodeje zděděného bytu (plátce daně v něm nikdy nebydlel, není dědic v přímé linii). V přiznání k dani z příjmu? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 1. 2016 18:40

      katka2 (neregistrovaný) 89.24.105.---

      Re: prodej bytu-daň
      Pokud není osvobozen, tak do DP §10: příjem = prodejní cena, výdaj = odhadní cena v době dědění plus drobnosti (daň z převodu, realitka, advokát,...)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).