Hlavní navigace

Sleva na dítě

  • (neregistrovaný) 80.188.216.---

    23. 1. 2016 11:20

    Dobrý den,
    chtěla bych poprosit o radu. Mám zaměstnankyni na hlavní pracovní poměr při tom dálkově studuje VŠ. Uplatňuje si slevu na studenta a slevu na poplatníka. Její otec pracuje v naší firmě také a mohu se zeptat jestli si na ní může uplatnit slevu na dítě, když žijí ve společné domácnosti? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 1. 2016 11:28

      .

      Re: Sleva na dítě
      Pokud je její věk do 26 let, tak si její otec na ni může uplatňovat daňové zvýhodnění na dítě

      ZDP § 35c / 6) / b)

    • 23. 1. 2016 11:30

      MartinaFR (neregistrovaný) 80.188.216.---

      Re: Sleva na dítě
      Děkuji. Měla jsem dojem, že je to jenom u prezenčního studia.

    • 23. 1. 2016 12:22

      .

      Re: Sleva na dítě
      U vysoké školy nezáleží na druhu studia.
      U střední školy ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).