Hlavní navigace

FVE - §7 nebo §10?

  • (neregistrovaný) 78.102.90.---

    27. 1. 2016 7:56

    Dobrý den,

    prosím o radu. Mám příjmy v rámci FVE na mém rodinném domě, kde je uvedu v DPFO za rok 2015 a mohu použít pouze skutečné výdaje? Předem děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 1. 2016 10:32

      Pavel Jirsa (neregistrovaný) 83.208.106.---

      Re: FVE - §7 nebo §10?
      Radko,

      za rok 2015 do § 7, skutečné náklady nebo paušál 40%, sociálka, zdrávka.

      Je připravena novela, že od roku 2016 to může být v § 10 ZDP.

      Hezký den!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).