Hlavní navigace

Neplacené volno celý měsíc

  • (neregistrovaný)

    28. 1. 2016 6:43

    Mám zaměstnance, který má celý leden neplacené volno. Zaplatí pouze zdravotní pojištění ve výši 1337,-- Kč? Platí něco i zaměstnavatel?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 1. 2016 7:10

      jasná. (neregistrovaný)

      Re: neplacené volno celý měsíc
      Dobrý den,
      SLUŠNOST

      Uvědomte si, že lidé, kteří zde radí, tak činí dobrovolně a bezplatně. Slova "prosím" a "děkuji" rozhodně nejsou zbytečná.

    • 28. 1. 2016 7:20

      pavl (neregistrovaný)

      Re: neplacené volno celý měsíc
      Máte naprostou pravdu, a moc si vážím lidí, kteří si najdou čas a o své informace se podělí.
      Vaše výtka je zcela oprávněná a uznávám své pochybení.
      Nemá smysl rozebírat proč jsem dnes tak trochu mimo, by bylo zbytečné.
      Snažila jsem se na tomto fóru vždy vystupovat slušně, ale dnes se mi nepovedlo vůbec a to dokonce 2x.
      Je nejvyšší čas dát si kafe a pořádně se probudit.
      Díky i za toto upozornění. Život není jen práce a to si asi musím dát pozor. Jdu si uvařit to kafe.

      Hezký den Pavlína

    • 28. 1. 2016 7:28

      jasná. (neregistrovaný)

      Re: neplacené volno celý měsíc
      Zaměstnavatel za zaměstnance zaplatí 1 337,-Kč, takže by bylo vhodné v žádosti o neplacené volno sjednat způsob úhrady, Nejjednodušší je, když zaměstnanec zaplatí na pokladně firmy. Nic jiného neplatíte.
      Pěkný den, kafe by mi taky bodlo, za chvíli jdu na školení, tak snad mi ho tam uvaří....

    • 28. 1. 2016 7:32

      pavl (neregistrovaný)

      Re: neplacené volno celý měsíc
      Díky za radu, to školení vám docela závidím. Mě můj zaměstnavatel nikam nevyšle. Musím vše sama z knih a ještě jsem se k účtařině vrátila po 9 letech. Tak se v některých věcech docela plácám.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).