Hlavní navigace

Zvýšení platu

  • (neregistrovaný) 85.13.65.---

    28. 1. 2016 13:42

    Chtěla bych se zeptat ohledně zvýšení platu.Je možné zpětně vydat, podepsat a oficiálně brát za platný mzdový výměr od 1.1.2016 když je dnes 28.1.2016. a podklady pro výplaty se odevzdávají účetní kolem 5 v měsíci.Stíhá se to bez problémů?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 1. 2016 14:02

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: zvýšení platu
      Jde o plat nebo mzdu ? Jinak § 113, odst. 4, obdobně platí pro plat

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).