Hlavní navigace

Úroky z úvěru

  • (neregistrovaný) 185.21.220.---

    29. 1. 2016 20:30

    Dobrý den, mohu si uplatnit úroky z úvěru, když už nejsem vlastník? Dům jsem v roce 2015 darovala synovi, ale mám v něm stále trvalé bydliště a v úvěrové smlouvě jsem účastník společně s manželem. Pokud ano, mohu požádat o roční zúčtování svého zaměstnavatele. Děkuji moc za rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 1. 2016 21:09

      Libuše Vlasta (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: úroky z úvěru a darování domu
      Na co přesně byl úvěr pořízen?
      Na koupi, na stavbu, na údržba a změna stavby bytového domu, rodinného domu ...
      Prosím podívejte se na § 15 odstavec 3) ZDP
      http://www.zakonyprolidi.cz/cs/1992-586

    • 31. 1. 2016 0:36

      Dadula (neregistrovaný) 2001:1ae9:280c:----:----:----:----:----

      Dekuji
      >>Dobrý den, mohu si uplatnit úroky z úvěru, když už
      >>nejsem vlastník? Dům jsem v roce 2015 darovala
      >>synovi,
      >>ale mám v něm stále trvalé bydliště a v úvěrové
      >>smlouvě
      >>jsem účastník společně s manželem. Pokud ano, mohu
      >>požádat o roční zúčtování svého zaměstnavatele.
      >>Děkuji
      >>moc za rady.
      >
      >Na co přesně byl úvěr pořízen?
      >Na koupi, na stavbu, na údržba a změna stavby bytového
      >domu, rodinného domu ...
      >Prosím podívejte se na § 15 odstavec 3) ZDP
      >http://www.zakonyprolidi.cz/cs/1992-586
      >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).