Hlavní navigace

Úroky z úvěru a pronájem

  • (neregistrovaný) 46.13.86.---

    2. 2. 2016 13:25

    Dobrý den,
    mohu si v DP uplatnit úroky z úvěru na koupi domu, které jsem vlastníkem, ale část roku jsem v něm nebydlel, ale pronajímal cizí osobě? Jsem normálně zaměstnaný, pronájmem se neživím. Trvalé bydliště mám na jiné adrese než je dotčený dům.
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 2. 2016 13:39

      .

      Re: úroky z úvěru a pronájem
      Můžete si je uplatnit jako výdaje snižující příjmy, které máte podle § 9 ZDP (tj. příjmy z nájmu)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).