Hlavní navigace

KH-leasing.splátka

• (neregistrovaný) 195.128.222.---

5. 2. 2016 6:52

Dobrý den,
    splátka leas. je 6500tis celková hodnota SK je nad 10tis. tak jsem tuto částku zaúčtovala B2, ale včera mi došel daňový doklad na přijatou platbu k této splátce. /před tím DD nebyli/ GE Money leasing./ Takže musím tuto splátku opravit a zaúčtovat do B3.

děkuji moc

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 2. 2016 7:57

jinka (neregistrovaný) 80.188.139.---

Re: KH-leasing.splátka
      V žádném případě!
      Máte splátkový kalendář - PLATNÝ DAŇOVÝ DOKLAD -na který úhrada nemá vliv

• 5. 2. 2016 8:03

deny0 (neregistrovaný) 195.128.222.---

tak na to že nám poslali daňový doklad nemám řešit?? když jsem napsala na leas. společnost dotaz, odepsali, že to zatím řeší a mám se ozvat až v polovině února

• 5. 2. 2016 8:23

jinka (neregistrovaný) 80.188.139.---

No já osobně už jsem se smířila s "výzvou", to co předvádějí "dodavatelé" je k neuvěření. Např Váš případ.
      Dejte pozor, aby jste nepodlehla "špatnému postupu" druhé strany.
      V případě, že použijete údaje s platného SK odpovíte na výzvu - mám všechno v pořádku. Pokud by jste použila nesmyslný DD - tak k případné odpovědi na výzvu musíte sehnat druhou stranu a zjistit co tam vlastně dali
      Nemám čas s každým mluvit, vysvětlovat ,učit .
      Než jsem to vzdala, tak jsem volala do jedné společnosti , která z jednoduchého číslování svých faktur 12345 udělala VS12, ev.číslo ak/2657*98-QZ, číslo pro kontrolní hlášení PLKJ/9857/POLK/555.
      Paní "učetní - fakturantka" na dotaz které číslo tedy budou úvadět odpovědět neuměla a nějak nechápala co po ní chci . Oni májí v souladu se zákonem a zaplatili 100tisíc za úpravu.

XVI. Platební a splátkový kalendář
      http://www.financnisprava.cz/cs/dane-a-pojistne/dane/dan-z-pridane-hodnoty/kontrolni-hlaseni-DPH/dotazy-a-odpovedi

• 5. 2. 2016 8:29

deny0 (neregistrovaný) 195.128.222.---

děkuji moc, jsem už z toho úplně vyšťavená

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).