Hlavní navigace

Vstupní prohlídka u brigádníků

  • 90.180.204.---

    9. 2. 2016 13:44

    Co se týče „dohod o provedení práce“ – máme vždy sepsanou s brigádníkem do konce kal. roku. Jedná se mi o to, když máme brigádníka funkce „elektrikář“ kat.2, kterého jsme nabrali v září 2015 (do konce roku) a byl v září na vstupní prohlídce, zda musí jít i nyní. Paní doktorka mu to prý nechtěla provést a pan brigádník zjistil, že v jiné firmě má kolegu a ten každý rok nemusí na prohlídku. Potřebuji to mít ujasněné, je to nepříjemná situace.
    Nebo i všeobecně u dohod – rizikové kategorie (3 kat. nabíráme nejčastěji) musí každý rok? A např. „dohled ve výrobě „ (bývalý šéf )“ ten také musí každý rok?
    Vyhledávala a zjišťovala jsme si to a bohužel jsme narazila na 3 různé informace a jsem z toho zmatená. Prosím o cenné rady a příp. odkaz, jsem Vám předem vděčná.

    Děkuji moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 2. 2016 13:47

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: vstupní prohlídka u brigádníků
      § 44 , odst. 6, zejména písmeno d) za středníkem. zákona o specifických lékařských službách

    • 9. 2. 2016 14:06

      all (neregistrovaný) 46.227.168.---

      Re: vstupní prohlídka u brigádníků
      Tak si znovu přečtete v zákoně č. 373/2011 mnou výše uvedený § 44, odst. 6

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).