Hlavní navigace

Doplatek do minima

  • (neregistrovaný) 31.192.85.---

    18. 2. 2016 9:02

    Dobrý den,
    prosím o radu.
    Může zaměstnavatel platit ze svých prostředku zaměstnanci doplatek do minima při zkráceném úvazku?
    Vím, že má celý doplatek 13,5% platit zaměstnanec nebo v případě § 209 odst. 1 zákoníku práce zaměstnavatel.
    Ale můžou se na základě vzájemné dohody domluvit, že si ten doplatek rozdělí 4,5% zaměstnanec a 9% zaměstnavatel?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).