Hlavní navigace

Elektronická služba do EU + 3. země

  • (neregistrovaný) 213.220.236.---

    22. 2. 2016 0:29

    Dobrý večer,

    elektronická služba poskytnutá osobě nepovinné k dani ze třetích zemí (aplikace v mobilu poskytovaná globálně) bude dle §10i ZDPH s místem plnění u příjemce (tedy ve třetí zemi) a vykázáno tedy bez DPH, ř. 26 přiznání?

    U plnění osobám nepovinným k dani z EU - místo plnění dle §10i ZDPH (s DPH-režim MOSS), řádek 26. přiznání?

    Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).