Hlavní navigace

Daň. přiznání ,příloha č.2

  • (neregistrovaný) 217.112.161.---

    22. 2. 2016 12:16

    dobrý den, prosím vás o radu.Přišel zaměstnanec, který u nás dělal v roce 2015 na DPP. Sám si dělá daňové přiznání (poslali jsme mu potvrzení o zdan.příjmech) a dnes přišel, že mu na FÚ dali přílohu č.2
    k daňovému přiznání a že mu jí má zaměstnavatel vyplnit-jsou to příjmy podle § 9 a § 10.Podle mne myslím, že je to nesmysl a radši se chci ujistit jestli jsem něco nepřehlédla?
    děkuji za reakci

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 2. 2016 12:25

      RenataH (neregistrovaný) 94.138.124.---

      Re: daň. přiznání ,příloha č.2
      ano, je to nesmysl, zaměstnavatel nic takového nevyplňuje a navíc DPP není příjem podle §9 a 10

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).