Hlavní navigace

RZD do jaké výše Kč se nevyplácí?

  • (neregistrovaný) 193.179.65.---

    23. 2. 2016 9:56

    Zaměstnanci vychází roční zúčtování daně 56 Kč. Na konci tabulky vychází 0 Kč. Jaký je limit pro rok 2015? Nevyplácí se do 100 Kč? Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 2. 2016 10:09

      RenataH (neregistrovaný) 94.138.124.---

      Re: RZD do jaké výše Kč se nevyplácí?
      nevyplácí se do 50 Kč (§38 ch) odst.5 ZDP)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).