Hlavní navigace

Kontrolní hlášení POHODA

  • (neregistrovaný)

    24. 2. 2016 21:43

    Dobrý den,
    můžete mi prosím někdo poradit, jak zadat doklady, když firma má maloobchod, kde prodává jak za hotové (pokladní doklady), tak bezhotovostně (kartou)?
    Vždycky jsem za daný den sečetla tržby z karet z obou obchodů, které firma má a dala je jednou položkou na ostatní pohledávky, kde jsem to potom podle banky odepisovala jako úhradu a potom jednou sumou jako příjem do pokladny za daný den - zase souhrn za oba obchody. Takže jsem za měsíc měla 31 dokladů v pohledávkách na karty a 31 dokladů v pokladně jako příjem.
    Na faktury firma nevystavuje, jen přes terminál a přes pokladnu.
    Jak to zadat, když v souhrnu to přesáhne za jeden den třeba 10 tisíc? Musím rozepisovat každou tržbu - každý prodej zvlášť? U karet to třeba problém není, ale u pokladny mám od nich jen sumu celkem a ne jednotlivé pokladní doklady.

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 2. 2016 22:34

      janca00 (neregistrovaný)

      Re: Kontrolní hlášení POHODA
      A nemůžete tam dát naprudko, že se to dá do sloupce A.5.? Toto Pohoda umožňuje... Prostě si to pohlídat ručně, že nejde o více než 10 tisíc a i když na jednom dokladu bude 10 tisíc, tak to dát do A.5....

    • 24. 2. 2016 22:41

      Lenka28 (neregistrovaný)

      Re: Kontrolní hlášení POHODA
      Zde:

      http://www.stormware.cz/Podpora/FAQ/pohoda/271/Jake-cleneni-DPH-mame-v-programu-POHODA-zvolit-v-nasledujicim-pripade-mame-nekolik-paragonu-ktere-v-celkovem-souctu-presahuji-limit-10-000-Kc-vcetne-DPH-pricemz-hodnota-plneni-uvedena-na-kazdem-z-t/?id=2891

    • 24. 2. 2016 22:52

      Lenka62 (neregistrovaný)

      Re: Kontrolní hlášení POHODA
      POHODA je POHODA

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).