Hlavní navigace

DPFO paušálem

  • (neregistrovaný) 94.125.216.---

    28. 2. 2016 16:03

    Měla bych na Vás dotaz k DPFO.
    Když mám poplatníka s paušálem.
    Nesmí si uplatnit děti, ani manželku.
    A smí si uplatnit "školkovné"?

    MOC děkuji všem za reakce

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 2. 2016 16:14

      .. (neregistrovaný) 77.240.103.---

      Re: DPFO paušálem
      Tím "paušálem" je myšlena Daň stanovená paušální
      částkou podle § 7a Zákona o daních z příjmů?

    • 28. 2. 2016 16:41

      farnica (neregistrovaný) 94.125.216.---

      Re: DPFO paušálem
      >>Měla bych na Vás dotaz k DPFO.
      >>Když mám poplatníka s paušálem.
      >>Nesmí si uplatnit děti, ani manželku.
      >>A smí si uplatnit "školkovné"?
      >>
      >>MOC děkuji všem za reakce
      >>
      >
      >Tím "paušálem" je myšlena Daň stanovená paušální
      >částkou podle § 7a Zákona o daních z příjmů?
      >
      >
      >Omlouvám se za nejasnost. Jedná se mi o výdajový paušál % z příjmů....příloha č. 1

    • 28. 2. 2016 19:08

      .

      Re: výdaje % z příjmů + školkovné
      Slevu za umístění dítěte / školkovné / může uplatnit i v případě, že se rozhodně uplatňovat výdaje procentem z příjmů podle § 7 odst. 7) ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).