Hlavní navigace

Vyúčtování daně ze ZČ - počet zaměst.??

  • (neregistrovaný) 93.153.63.---

    29. 2. 2016 10:39

    Dobrý den,
    dělám roční vyúčtování ze závislé činnosti a docela tápu v počtu zaměstnanců na straně 1, řádek 05. Nevím přesně, kteří se tam počítají. Máme zaměstnance na PP ale i DPČ a DPP. Řekla bych, že všichni, ale teď mi třeba není jasné. Zaměstnanec DPP od 1.3. do 30.6.2015, pracoval jen březen, duben .... mám započítat i květen a červen, když neměl příjem? A další sporný příklad, zaměstnanec na PP a zároveň i na DPP, počítat jen jednou anebo 2x? Jsem z toho celkem "kykyrýk" prosím poraďte.
    Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 2. 2016 11:57

      h,p (neregistrovaný) 31.192.89.---

      Re: Vyúčtování daně ze ZČ - počet zaměst
      Pokyny:
      Uveďte počet zaměstnanců s PŘÍJMY podle §6 zákona podle mzdových llistů....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).