Hlavní navigace

Hypoteční úroky - manželé

  • (neregistrovaný) 90.182.134.---

    29. 2. 2016 11:13

    Dobrý den,
    jsme manželé a máme dvě smlouvy o úvěru pro bytové potřeby.
    Smlouva A1 i A2 jsou na stejné částky. Na jedné smlouvě jsem hlavní účastník smlouvy já, na druhé manželka. Můžu si odečíst úroky z obou smluv pouze já ? Manželka nedosáhla příjmu ke zdanění.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 2. 2016 11:38

      Renata1 (neregistrovaný) 194.228.32.---

      Re: Hypoteční úroky - manželé
      Můžete, pokud splníte podmínky v § 15 zák o dani z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).