Hlavní navigace

Cestovní služby

  • (neregistrovaný) 86.49.6.---

    30. 8. 2005 21:53

    Může mi prosím někdo poradit, zda-li při provozování cestovní služby, plátce DPH je firma povinna používat vzláštní režim?
    Nějak jsem se do toho zamotala a nemohu se dopídit.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 8. 2005 15:58

      Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: cestovní služby
      Odpověď najdete v § 89 ZDPH. Zvláštní režim je povinen použít poskytovatel cestovní služby, který jedná se zákazníkem vlastním jménem při poskytnutí cestovní služby zákazníkovi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).