Hlavní navigace

Návštěva rodiny v rámci pracovní cesty

  • (neregistrovaný) 83.208.59.---

    2. 9. 2005 10:48

    Zdravím Vás, ráda bych Vás požádala o radu. Dotaz: zaměstnavatel dovolil zaměstnanci v průběhu zahraniční pracovní cesty navštívit rodinu žijící v Německu. Zahraniční pracovní cesta trvala 6 dnů z toho 1 den byl soukromý. Jak pokračovat při vyplácení diet? §11 o cestovních náhradách tuto situaci neřeší. Můžu zaměstnanci vyplatit diety za všech 6 dnů? Pokud ano, jak řešit ten den u rodiny? Bude to nákladová položka? Bude tento den podléhat dani z příjmu, pro zaměstnance?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 9. 2005 17:17

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Návštěva rodiny v rámci pracovní ces
      *** Je to rodina, tak jak ji definuje zákon o cest. náhradách? (§2) ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).