Hlavní navigace

Reklamce - mobilní telefon

 • (neregistrovaný) 85.71.48.---

  5. 9. 2005 8:12

  Dobrý den,
  prosím nevíte jak naložit s následujícím problémem?:
  V malé prodejně zakoupenému mob.tel., přestal fungovat displej a kontakt na handsfree týden po koupení, dali jsme ho do prodejny zpět k opravě...3týdny nic, vrátili nám jej jako opravený, ale opravený nebyl...znovu jsme jej tam dali...zase 3týdny nic a pak nám ho vrátili s tím, že jsme ho měli ve vlhku, on zkorodoval a reklamaci nám neuznají, navíc teď ještě chraptí což předtím nedělal. Nevíte prosím kam se obrátit, jestli na ČOI, nebo jak jinak postupovat? Děkuji Vám moc za odpověď.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 9. 2005 9:03

   Anonymní (neregistrovaný) 82.100.18.---

   Re: reklamce - mobilní telefon
   tak to znám ! to je jako když vám lékař řekne ,že musíte zhubnou a přestat kouřit.Rozmohlo se to jak lavina ,ale ve vašem případě nastává otázka ,že vám takový tel prodali za týden nezvhne pokud ho umyslně nenamočíte,
   obrate se znovu na prodejnu s tím ,že je to 3 porucha - chraptí a trvejte na písemném vyjádření potom neváhejte a obratte se na čoi,mám s nima jen ty nejlepší zkušennosti ,dokonce i plavky od ťamanů jsme vyreklamovali a to je všem jasné co je to za kvalitu ,ale po prvním namočení pustili barvu ,ťamani měli mil.argumentů o tom ,že ta voda byla moc chlorovaná ,ale neuspěli navíc nedávali účtenky a tak dostali nemilou pokutu,ničeho se nebojte čojka si vše prověří.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).