Hlavní navigace

Ještě jednou zahraniční stravné

  • (neregistrovaný) 193.85.226.---

    8. 9. 2005 12:18

    Naše firma nedává na zahraniční cesty zálohu předem a stravné vyplácí až po ukončení cesty, tedy v Kč. Jaký použiju kurz pro přepočet EUR na Kč. ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 9. 2005 12:23

      Anonymní (neregistrovaný) 194.213.39.---

      Re: ještě jednou zahraniční stravné
      ze zákona má zaměstnavatel povinnost vyplatit zálohu na
      zahraniční služební cestu (§20 odst. 2) - pokud se vyplácí v Kč, pak pro přepočet zálohy vezmete kurz ČNB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).