Hlavní navigace

Kontrala na Finančním úřadě

  • (neregistrovaný) 62.209.240.---

    8. 9. 2005 13:11

    Mám kontrolu na Fú, dle §39 odst. 3 zákona o správě daní a popltaků, což je kontrola plateb v hotovosti - záznamy denních tžeb. Jsem FO vedu daňovou evidenci a nejsem plátce DPH. Navíc žádné hotovostní tržby nemám.Na služby vystavuji fakturu a platba mi příjde většinou na účet. Můžete mi poradit, co budou vše kontrolovat a co sebou vzít na kontrolu? Kontrola je od 1.5.2005 (zrovna po změně zákona o DPH - limit pro plátcovství), tak si říkam jestli to nebude ohledně toho. Vezmu sebou účetní deník a vystavené faktury. Myslíte, že budou chtít vidět i smlouvy o dílo? Některé služby provádím bez smlouvy, nebude to problém? Ohledně toho plátcovství, co se bere jako "obrat"? Vystavení faktury nebo její zaplacení? Moc díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 9. 2005 13:53

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Kontrala na Finančním úřadě
      *** Vezměte sebou, co máte, pokud ještě něco budou chtít, tak to dodáte. Pokud nevedete účetnictví, pak obratem jsou příjmy §6 odst.2 ZDPH ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).