Re: prosím pomoc, nemoc do 29.4., ZP za
Ano, celých 45,-Kč zaplatí zaměstnanec.
Re: prosím pomoc, nemoc do 29.4., ZP za
Jedná se o dlouhodobou nemoc, vždy paní bohužel dodává lístek na peníze pozdě. Nyní ukončila nemoc k 29.4. a má novou nemoc od jiného doktora od 2.5. - předpokládám správně, že budu muset novou nemoc platit prvních 14 dní náhradu zaměstnavatele ? Podklady dorazily před chvílí a dnes je poslední den na to mzdy uzavřít. Ještě, že stihnu vše dát do pořádku. Děkuji
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Poplatky za rozhlas a TV se ruší. Nahradí je stát. Lidé mohou přispívat doborovolně
Důležitý dokument pro seniory. Kdy budete potřebovat potvrzení o důchodu
Finanční správa upřesnila, kdy si podnikatelé mohou uplatnit odpočet DPH
Stát chce mít páku na ceny benzínu a nafty. Vláda schválila nový zákon
Evoluce hypoték: Jak se z antické zástavy stal pilíř moderní ekonomiky
Za švarcsystém už nemá hrozit pokuta pracovníkům, ale jen zaměstnavatelům
5. 5. 2016 11:58
Dobrý den, právě jsem uzavřela výplaty a pošta mi donesla konec neschopenky k 29.4.-
30.4. sobota - u nás není pracovní den. Hrubá mzda 0,- Kč. Přepočítávám výplatu, abych zaplatila ZP za 30.4. alespoň z minimálního základu . Program mi počítá správně základ 330 Kč, ale spočítá mi jen mínus 15,- Kč pojistné 4,5 %. Pojistné za jeden den bych měla odvést 45,- Kč ? 13,5 % ?
:(
Prosím o radu, kolik tedy mám odvést, já to budu muset v programu nějak přepsat natvrdo...
děkuji