Hlavní navigace

Obrana proti účelovému hledání nedostatk

  • (neregistrovaný)

    17. 9. 2005 0:23

    Pracuji ve firmě jako ved.úseku. V měsíci červnu se u nás na
    prodejně objevil se u nás další pracovník dle mého vedoucího na stejný post na jakém pracuji i já. Když jsem se zeptal co to má znamenat odpověděl mi nadřízený, že mě má tento nový člověk v budoucnu nahradit(neměl jsem žádné upozornění na nedostatky v plnění pracovních povinností ani mi nebylo sníženo osobní ohodnocení) a nabídl mi jinou práci na prodejně. 2 měsíce jsem spolupracoval s novým pracovníkem a teď posledních 14 dní dle slovní dohody pracuji na jiném místě(byly mi zrušeny pravomoci spojené s výkonem funkce). Nyní se mnou nadřízený chce sjednat novou pracovní smlouvu( s čímž souhlasím) a chce mi snížit plat. Navrhované platové ohodnocení je pro mě nedostatečné. Má nabídka na snížení nebyla přijata a nebyla mi ani dána vypověd. Nyní mi vedoucí řekl když jsme se nedohodli, že mne stále považuje za ved. úseku a bude se mnou také tak jednat(bez vrácení pravomocí). Mám podezření, že bude od něj snaha účelově hledat nedostatky v plnění pracovních povinností a dát mi výpověď pro jejich porušení. Chci se zeptat jestli mám možnost se tomuto nějak bránit. Třeba poukázáním na to, že je zde i jiný ved. v téže funkci(což neodpovídá organizační struktuře společnosti) nebo, tím, že jsem již byl převeden na jinou praci apod.?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 9. 2005 9:34

      Anonymní (neregistrovaný)

      Re: Obrana proti účelovému hledání nedos
      Upřímně řečeno, není co radit. Jedná se o vnitropodnikový přístup k řešení pracovních úkolů, zatím nic nebylo porušeno. Celkem se dalo čekat, že když Vás uklidí z Vaší pozice, že půjdete dolů i s platem. V budoucnu, pokud by se Vás chtěli zbavit Vámi uvedeným způsebem, tak možná soud, ale řekněme si: asi byste ničeho nedosáhl, o tom , kolik by Vás to stálo ani nemluvě. Já osobně bych měl problém po takovém zážitku tam dále zůstat pracovat, protože jednání Vašeho šéfa bylo krajně neseriózní a může se znovu opakovat. Měl jste se na počátku ihned informovat, za kolik bude nové práce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).