Re: Daňové zvýhodnění na dítě
****
Já se tu teď probírám těmi potvrzeními - mám zaměstnancovu dceru, která studuje filozofickou nějaký obor na 3 roky, tedy bakalářský. Na potvrzení má možnosti že studuje prezentační, distanční a kombinované studium. Když to studuje denně tak je správně asi to distanční ne? To je hrozný, člověk aby to za ně dopisoval.
Re: Daňové zvýhodnění na dítě
Vzal jsem si na pomoc slovník cizích slov a vychází mi prezentační.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
EET se vrací od roku 2027, schválili poslanci. Dotkne se až 600 tisíc podnikatelů
Podnikatelům se nelíbí navrhovaný růst minimální mzdy, chtějí změnu valorizace
Kadeřník v mobilu. Nová česká aplikace pomáhá salonům s byznysem i organizací času
Zlatnictví začala studovat ve čtyřiceti. Diamanty jsou pro mě bez duše, říká Milena
Pokud Ústavní soud opět vyloučí platby kartou, EET 2.0 se sesype jak domeček z karet
Předčasný důchod automaticky neznamená, že člověk nechce pracovat
21. 9. 2005 11:08
Dcera (ročník 1982) našeho zaměstnance dne 16.9.2004 úspěšně ukončila bakalářské studium na vysoké škole. Pak byla rok zaměstnána a teď mi zaměstnanec opět donesl potvrzení ze školy - od 12.9.2005 prezenční studium na vysoké škole.
Lze toto další studium považovat za soustavnou přípravu na budoucí povolání? Dceři ještě nebylo 26 let, bude mít náš zaměstnanec nárok na daňové zvýhodnění?
Předem moc děkuji za odpověď.