Hlavní navigace

Člen.příspěvek okresní hospod.komora

  • 185.61.87.---

    26. 9. 2016 12:03

    Dobrý den,

    je daňově uznatelný náklad - členský příspěvek Okresní hospodářské komoře?

    A jak je to u hospodářského roku, musím časově rozlišovat? když je to na rok 2016?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 9. 2016 12:07

      AjinaP

      Re: Člen.příspěvek okresní hospod.komora
      dle §24 ods. 2 d - je členský příspěvek je nejspíš uznatelný v plný výši - jelikož okresní HK spadá pod hospodářskou komoru České republiky....Může mi to někdo potvrdit? Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).