Hlavní navigace

DPH - práce na faře

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:9190:----:----:----:----:----

    27. 9. 2016 9:54

    Dobrý den, prosím o radu,
    prováděli jsme zazdění nových vnitřních bezpečnostních dveří na faře, kde farář bydlí, má tam kancelář... v katastru nemovitostí je tato budova zapsaná jako "stavba občanského vybavení". Tak nevím, máme-li práce fakturovat s 21% nebo dát sníženou sazbu daně? Moc děkuji za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 9. 2016 12:02

      LK (neregistrovaný) 2a00:1028:9190:----:----:----:----:----

      Re: DPH - práce na faře
      S režimem přenesení je to jasné, plátce není, ale nejsem si jistá jakou sazbu daně ???

    • 27. 9. 2016 12:38

      Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

      Re: DPH - práce na faře
      § 48 49 - 15%

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).