Hlavní navigace

Dodanění zásob

  • (neregistrovaný) 2a00:1028:96c1:----:----:----:----:----

    30. 9. 2016 17:07

    Dobrý den,
    k 30.9. končí OSVČ svou činnost - byla i plátce DPH. Na skladě zbyly zásoby.
    Zvýší tyto zásoby odvod DPH a celkovou daň z příjmů? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 9. 2016 17:45

      mirka..p (neregistrovaný) 77.78.85.---

      Re: dodanění zásob
      Ano, DPFO dle §23/8/b/2 ZDP
      DPH dle §79a ZDPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).